Вітання голови адміністрації Олени Ковцун з Днем Національної поліції України
Вітання голови адміністрації Олени Ковцун з Днем Національної поліції України

Поділитися новиною:

Вітання голови адміністрації Олени Ковцун з Днем Національної поліції України

Шановні захисники правопорядку!

Прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем Національної поліції України!

Захист життя, честі і гідності громадян та інтересів держави від протиправних посягань – завдання великої ваги, які ви щоденно виконуєте, щоб у нашій державі панували мир та спокій.

Сучасні стандарти поліцейських – це ті стандарти, які повинні працювати в Україні, аби вона розвивалася як демократична, європейська, цивілізована країна. Сьогодні на службу до лав Національної поліції приходить професійно підготовлена молодь, відповідальна і дисциплінована, принципова і чесна. 
Висловлюю щиру вдячність всім працівникам поліції за самовіддану працю, бажаю і надалі мужності, витримки й наснаги, нехай професійні успіхи будуть Вашими постійними супутниками у житті.
Впевнена, що Ви будете робити усе від Вас залежне для зміцнення порядку та зростання авторитету поліції серед населення.

Бажаю вам міцного здоров’я, оптимізму, стійкості та успіхів у службі. Нехай ваші знання, досвід та відданість справі й надалі сприяють утвердженню закону.

Щастя, миру й добробуту вам, вашим рідним та близьким!

З повагою,

голова  районної державної адміністрації                                                       Олена КОВЦУН

 

 

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/6571 | Переглядів: 452Дата публікації: 08:43 03.07.2020
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації