Привітали працівників поліції з професійним святом
Привітали працівників поліції з професійним святом

Поділитися новиною:

Привітали працівників поліції з професійним святом

День Національної поліції України – є святом тих, хто щодня на службі пізнає ризики і небезпеку, хто попри будь-які негаразди, виконує свій важкий, але важливий для суспільства обов’язок із захисту життя та здоров’я, прав і свобод людини, правопорядку та спокою у нашій державі.

З нагоди відзначення професійного свята в актовій залі Теофіпольського відділення поліції Красилівського відділу поліції Головного управління Національної поліції України в Хмельницькій області відбулися урочистості, у яких взяли участь керівники району, працівники районного відділу поліції, запрошені гості.

З привітаннями та найкращими побажаннями з нагоди свята виступили голова адміністрації Олена Ковцун, голова районної ради Андрій Петринюк, заступник голови селищної ради Володимир Федонюк, голова районної ради організації ветеранів України Володимир Кобера та голова громадської організації «Теофіпольська районна спілка ветеранів та пенсіонерів органів внутрішніх справ «Єдиний щит» Анатолій Стучинський. Також вони  висловили працівникам відділу вдячність за самовіддану працю, за службу, вірність присязі та відданість українському народові.

В рамках заходу кращих поліцейських району за сумлінну службу, високий професіоналізм, вагомі особисті досягнення у виконанні службових обов'язків та з нагоди 5-ї річниці з Дня створення Національної поліції України було нагороджено грамотами та подяками районної державної адміністрації, районної ради, селищної ради, районної ради організації ветеранів України та громадської організації «Теофіпольська районна спілка ветеранів та пенсіонерів органів внутрішніх справ «Єдиний щит».

Також колег з професійним святом привітав та вручив відзнаки начальник Теофіпольського відділення поліції Красилівського відділу поліції Головного управління Національної поліції України в Хмельницькій області Сергій Дулєпов.

 

 

 

 

 

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/6572 | Переглядів: 470Дата публікації: 14:42 03.07.2020
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації