Олена Ковцун ознайомилася з роботою пологового відділення КНП "Теофіпольська ЦРЛ"
Олена Ковцун ознайомилася з роботою пологового відділення КНП \"Теофіпольська ЦРЛ\"

Поділитися новиною:

Олена Ковцун ознайомилася з роботою пологового відділення КНП "Теофіпольська ЦРЛ"

2 липня голова адміністрації Олена Ковцун спільно із заступником голови адміністрації Володимиром Чавелюком завітала до пологового відділення КНП «Теофіпольська ЦРЛ»

Олена Ковцун ознайомилася з роботою пологового відділення, яке розраховане  на  15 ліжок, оглянула індивідуальний  пологовий зал,  боксовану   палату  для  породіль з інфекцією, палату з поліпшеним  перебуванням та поспілкувалася з медичним персоналом.

Заступник головного лікаря КНП «Теофіпольська ЦРЛ» Ольга Ковтуняк розповіла про роботу відділення у якому надаються медичні послуги жінкам  Білогірського  та Теофіпольських районів.  Цілодобово   працює акушерський  - гінекологічний  пост. Окремо зупинилася на статистичних даних народжуваності (у 2019 році було  прийнято  180  пологів у 2020 - 89 пологів).

В ході візиту, також обговорено проблемні питання діяльності медичного закладу, впровадження медичної реформи та питання фінансування медичної галузі.

 

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/6573 | Переглядів: 426Дата публікації: 16:52 02.07.2020
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації