В Україні зріс прожитковий мінімум
В Україні зріс прожитковий мінімум

Поділитися новиною:

В Україні зріс прожитковий мінімум

«Теофіпольське бюро» Старокостянтинівського місцевого центру з надання БВПД інформує

З  1 липня 2020 року, в Україні зріс прожитковий мінімум. Тепер він для працездатних громадян становитиме 2197 гривень, для непрацездатних – 1712 гривень.

У зв'язку з цим повідомляємо, яка сума середньомісячного доходу дозволяє громадянам мати право на  безоплатну вторинну правову допомогу, що полягає в захисті, складанні документів процесуального характеру, здійсненні представництва інтересів осіб в судах, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами.

Працездатної особи, що  має право на безоплатну вторинну правову допомогу, не повинен перевищувати середньомісячний дохід 4394 грн.

Для непрацездатної особи, що має право на безоплатну вторинну правову допомогу, не повинен перевищувати середньомісячний дохід 3424 грн.

Однак, право на безоплатну вторинну правову допомогу мають і інші категорії громадян - детальніше про це можна почитати в Законі України "Про безоплатну правову допомогу".

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/6581 | Переглядів: 427Дата публікації: 16:01 08.07.2020
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації