Районний штаб з ліквідації надзвичайної ситуації повідомляє
Районний штаб з ліквідації надзвичайної ситуації повідомляє

Поділитися новиною:

Районний штаб з ліквідації надзвичайної ситуації повідомляє

Станом на 13 липня на території Теофіпольського району зафіксовано 1 випадок захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19

Встановлено коло контакних осіб - 29, в яких буде взято забір матеріалів для ПЛР-тесту із виявлення коронавірусу.

Теофіпольським районним лабораторним відділенням Хмельницького міськміжрайонного відділу ДУ  «Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ України» здійснено заходи дезінфекції в місцях, де було виявлено випадок захворювання на коронавірус.

11 липня під керівництвом голови районної державної адміністрації Олени Ковцун невідкладно проведено позачергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на якому розглянуто питання про вжиття додаткових протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 на території району.

Наразі, на госпіталізації інфекційного відділення КНП «Теофіпольська ЦРЛ» знаходиться 3 пацієнти з діагнозом пневмонія, які продовжать лікування до отримання результатів ПЛР та залежно від даних обстежень будуть переведені до іншого відділення або до іншого закладу. З 11.07.2020р. інфекційне відділення закрите для прийому хворих. Маршрутизація хворих з підозрою на COVID-19 здійснюватиметься в КП «Хмельницька інфекційна лікарня», з гострими респіраторними захворюваннями та пневмоніями - в перепрофільоване терапевтичне відділення КНП «Теофіпольська центральна районна лікарня», з кишковими інфекціями – в КНП «Старокостянтинівська центральна районна лікарня».

Кількість наявних тест-систем в КНП «Теофіпольська ЦРЛ»  – 50, використано – 50.

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/6595 | Переглядів: 848Дата публікації: 09:00 13.07.2020
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації