Колективне звернення жителів Кунчанської сільської ради
Колективне звернення жителів Кунчанської сільської ради

Поділитися новиною:

Колективне звернення жителів Кунчанської сільської ради

13 липня, близько 8.30 год. біля адмінбудівлі районної державної адміністрації зібрались жителі Кунчанської сільської ради з проханням захисту і допомоги.

На зустріч до громадян вийшла голова районної адміністрації Олена Ковцун. В ході дискусії заявники скаржились на депутатів Кунчанської сільської ради на чолі з головою Олексієм Козачуком щодо незаконного способу розподілу землі сільського пасовища на сесіях сільської ради. Крім того, висловили стурбованість поведінкою працівників Теофіпольського відділення поліції Красилівського відділу поліції Головного управління Національної поліції України в Хмельницькій області, депутатів сільської ради, працівників райдержадміністрації під час сесії сільської ради 10 липня 2020 року.
Голова адміністрації Олена Ковцун вислухала проблему жителів громади, взяла до розгляду колективну заяву, а також, запевнила заявників, що подані ними матеріали будуть опрацьовані та направлені для розгляду і вирішення, в межах повноважень, відповідним виконавцям. Наголосила, що в будь-якому випадку, права людей мають бути забезпечені.
 
 
Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/6596 | Переглядів: 1467Дата публікації: 09:00 13.07.2020
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації