Проведено засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій
Проведено засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Поділитися новиною:

Проведено засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

11 липня під керівництвом голови Теофіпольської районної державної адміністрації Олени Ковцун, проведено засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Розглянуто питання порядку денного: про вжиття додаткових протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 на території району.

Заслухавши інформацію членів комісії та штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації райдержадміністрації про виявленої однієї особи, жительки с. Гальчинці Теофіпольського району Хмельницької області, з діагнозом  коронавірусна інфекція (COVID-19) і визначеного кола контактних  осіб з нею, а також недотримання населенням та деякими суб’єктами господарювання, особливо закладів громадського харчування вимог санітарних та протиепідемічних заходів відповідно до законодавства України.

З метою забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення району

КОМІСІЯ ВИРІШИЛА:

 1. Директору КНП «Теофіпольська центральна районна лікарня» (Сергій ШКРАБА):

1.1. Забезпечити відбір та доставку біологічного матеріалу для проведення ПЛР-тестування хворих та медичного персоналу КНП «Теофіпольська центральна районна лікарня».

                                                                                Термін: з 11.07.2020 року.

1.2. Припинити госпіталізацію хворих в інфекційне відділення КНП «Теофіпольська центральна районна лікарня» та здійснювати маршрутизацію хворих з підозрою на COVID-19 в КП «Хмельницька інфекційна лікарня», з гострими респіраторними захворюваннями та пневмоніями - в перепрофільоване терапевтичне відділення КНП «Теофіпольська центральна районна лікарня», з кишковими інфекціями – в КНП «Старокостянтинівська центральна районна лікарня».

                                                                               Термін: з 11.07.2020 року

                                                                                        по 19.07.2020 року включно.

1.3. Посилити протиепідемічний режим в КНП «Теофіпольська центральна районна лікарня» при доліковуванні хворих, які перебувають на лікуванні в терапевтичному відділенні, з активним спостереженням за станом здоров’я не менше 14 днів.

                                                                                    Термін: з 11.07.2020 року.

1.4. Здійснити дезінфекційні заходи в приміщеннях та на території КНП «Теофіпольська центральна районна лікарня»

                                                                                   Термін: 11.07.2020 року.

2. Головному лікарю КНП «Теофіпольський центр первинної медико-санітарної допомоги» (Олена КРАВЧУК):

Проводити  медичне спостереження за контактними особами, виявлених хворих з діагнозом  коронавірусна інфекція (COVID-19)  з метою  недопущення  можливого  розповсюдження  захворювання,  викликаного  коронавірусом  COVID-19.

3. Завідувачу Теофіпольським районним  лабораторним  відділенням Хмельницького міськміжрайонного відділу ДУ «Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ України» (Віктор ПОБОКА):

У осіб з підозрою та підтвердженим випадками COVID-19 проводити заключну дезінфекцію  у домашніх вогнищах захворювання.  

                                                                        Термін: постійно.

4. Начальникам Теофіпольського відділення поліції Красилівського відділу поліції ГУНП в Хмельницькій області (Сергій ДУЛЕПОВ), Теофіпольського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області (Павло ШЕВЧУК), керівникам органів місцевого самоврядування району:

Посилити контроль за виконанням, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.2020 року №392 (зі змінами), санітарних,   протиепідемічних заходів в місцях масового перебування людей,  громадських місцях та закладах громадського харчування і торгівлі в Теофіпольському районі (копія розпорядження керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації райдержадміністрації від 17 квітня 2020 року № 10 «Про роз’яснення, що таке «громадське місце» додається).

     Термін: з 11.07.2020 року.

5. Провідному спеціалісту відділу фінансово-господарського забезпечення та роботи з персоналом апарату районної державної адміністрації, члену групи організації зв’язку та взаємодії з населенням та засобами масової інформації  штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації районної державної адміністрації (Інна НОВАКОВСЬКА):

 Інформацію про додаткові обмежувальні заходи довести до населення району, з використанням можливостей усіх наявних засобів інформування.

Термін: з 11.07.2020 року.

6. Всім виконавцям додаткових протиепідемічних заходів щодо запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 на території району про проведену роботу щоденно інформувати штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації районної державної адміністрації на електронну адресу tfzahist@ukr.net.

 

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/6597 | Переглядів: 357Дата публікації: 09:54 11.07.2020
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації