У Теофіпольському районі відбувся День донора
У Теофіпольському районі відбувся День донора

Поділитися новиною:

У Теофіпольському районі відбувся День донора

До в Всесвітнього дня донора в області оголошено місяць здачі крові, який проходив до 14 липня 2020 року

З метою популяризації культури донорства в Україні, привернення уваги суспільства до проблем дефіциту донорської крові, порятунку життя осіб, які потребують донорської крові, 14 липня в КНП «Теофіпольська ЦРЛ» відбувся День донора.

До здачі крові долучився заступник голови адміністрації Володимир Чавелюк. Також, стали донорами 39 працівників Теофіпольського цукрового заводу, 11 працівників Теофіпольської енергетичної компанії, 11 працівників ТОВ «Україна 2001», 3 працівники ФГ «Кунчанський». Як повідомив головний лікар КНП «Теофіпольська ЦРЛ» Сергій Шкраба,  потреба у переливанні крові за життєвими показаннями виникає дуже часто. Кров потрібна і тяжкохворим людям, і тим, хто потрапив в аварію чи став потерпілим від інших чинників, тому допомога іншим – те, що найчастіше спонукає людей до донорства.

Працівники районної лікарні висловлюють вдячність всім, хто долучився до такої доброї справи, адже донорство – це найменше, що може зробити кожний з нас для порятунку іншого життя.

 

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/6602 | Переглядів: 551Дата публікації: 16:20 14.07.2020
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації