«Теофіпольське бюро правової допомоги» Старокостянтинівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги інформує

«Теофіпольське бюро правової допомоги»
Старокостянтинівського місцевого центру з надання 
безоплатної вторинної правової допомоги інформує

Поділитися новиною:

«Теофіпольське бюро правової допомоги» Старокостянтинівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги інформує

Доповідь про роботу відділу «Теофіпольське бюро правової допомоги» Старокостянтинівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги за І півріччя 2020 року

 За перше півріччя 2020 року відділом зареєстровано 304 звернень осіб, які звернулися до Відділу за отримання безоплатної правової допомоги.  З них 288 осіб, які отримали роз’яснення і консультації звернувшись до Відділу «Теофіпольське бюро правової допомоги». Прийнято 2 письмових звернень про надання суб’єктам права безоплатної вторинної правової допомоги.

В результаті розгляду письмових звернень про надання БВПД місцевим центром прийнято 11  рішення про надання/відмову в  БВПД. По 3 письмовому зверненню  у наданні БВПД було відмовлено.

Більшість звернень від клієнтів надійшло від жінок — 155 звернень, від чоловіків — 149 звернень.

      З  початку 2020 року  посвідчено 1 довіреність на представництво інтересів клієнтів в суді.

    Забезпечено інтеграцію первинної і вторинної правової допомоги на рівні територіальних громад в частині налагодження співпраці з органами місцевого самоврядування та місцевими органами виконавчої влади з питань надання безоплатної правової допомоги.

Задля поширення інформації про функції Бюро, порядок отримання безоплатної первинної і вторинної правової допомоги, доступу до електронних сервісів Міністерства юстиції України працівники Відділу взяли участь у 10 виїзних прийомах громадян, які проходили переважно на базі сільських рад Теофіпольського району та у 13 дистанційних пунктах консультування громадян організованих на базі державних організацій соціальних – партнерів Бюро.

Відвідування одиноких осіб похилого віку, осіб з обмеженими можливостями не здійснювалися.

 Упродовж звітного періоду працівниками Відділу проведено 21 правопросвітницьких заходів, що включає проведення – 4 семінари/лекцій/бесід та 5 – круглі столи. Крім того, організовано 12 зустрічей з керівниками ОМС та ОВВ.

          Протягом звітного періоду не надавався доступ до електронних сервісів Міністерства юстиції..

Працівниками Відділу підготовлено 16 публікацій в ЗМІ, що включає підготовлені фахівцями Відділу консультаційні матеріали з найпоширеніших правових питань клієнтів та інформації з фото- фіксацією  про зустрічі з керівниками ОМС, ОВВ, виїзні прийоми громадян, проведені дистанційні консультаційні пункти громадян. Публікації здійснювалися на офіційному сайті Теофіпольської районної державної адміністрації в стрічці «Новини» та на сторінках районної газети «Життя Теофіпольщини».

        За звітний період працівниками Відділу підготовлено 1 методичну рекомендацію щодо  питання з яким  звертаються особи до Бюро, а саме : «Медичні рекомендації з питань доступу до системи безоплатної правової допомоги».

             До 01 числа кожного місяця 2020 року до місцевого центру вчасно підготовлено та подано звіти про показники роботи відділу за поточний місяць 2020 року відповідно до окремого доручення Старокостянтинівського МЦ з НБВПД від 08.10.2016 року та інформації за поточний місяць 2020 року про кількість осіб, які звернулися до бюро за допомогою у заповненні формуляра заяви  до Європейського суду, згідно доручення Старокостянтинівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги від 06.04.2018 № 011-13/173.

Щоденно до 17.30 за встановленою гугл - формою здійснювався збір статистичних даних про надання безоплатної правової допомоги, зокрема, щодо кількості та категорій осіб, які звернулись по таку допомогу, категорій питань, які було передано до відділу персоналу, інформаційної та матеріальної інфраструктури місцевого центру для їх подальшого узагальнення.

 

        Головний спеціаліст                                                          І.П. Савчук

 

 

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/6608 | Переглядів: 420Дата публікації: 13:52 16.07.2020
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації