На порядку денному - вжиття додаткових протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19
На порядку денному - вжиття додаткових протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19

Поділитися новиною:

На порядку денному - вжиття додаткових протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19

17 липня під керівництвом голови Теофіпольської районної державної адміністрації Олени Ковцун, проведено засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Розглянуто питання порядку денного: про вжиття додаткових протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 на території району.

Заслухавши інформацію членів комісії та штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації райдержадміністрації про виявленої чотирьох осіб, 2 жителів с. Гальчинці Теофіпольського району Хмельницької області та 2 жителів смт Теофіполь з діагнозом  коронавірусна інфекція (COVID-19) і визначеного кола контактних  осіб з ними, а також недотримання населенням та деякими суб’єктами господарювання, особливо закладів громадського харчування вимог санітарних та протиепідемічних заходів відповідно до законодавства України, з метою забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення району

КОМІСІЯ ВИРІШИЛА:

1. Т.в.о. начальника Теофіпольського відділення поліції Красилівського відділу поліції ГУНП в Хмельницькій області майору поліції Олександру САВЧУКУ, заступнику начальника Теофіпольського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області Віталію ГРИЦИКУ, керівникам органів місцевого самоврядування району:

Посилити контроль за виконанням, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.2020 року №392 (зі змінами) та постанов головного державного санітарного лікаря України щодо організації протиепідемічних заходів на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), санітарних,   протиепідемічних заходів в закладах громадського харчування, агропродовольчому ринку смт Теофіполь, закладів торгівлі в Теофіпольському районі та інших місцях масового перебування людей,  громадських місцях (копії постанови Головного державного санітарного лікаря України від 02.06.2020 р. № 32, розпорядження керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації райдержадміністрації від 17 квітня 2020 року №10 «Про роз’яснення, що таке «громадське місце» додаються).

Діяльність закладів харчування, в тому числі закладів з надання послуг громадського харчування на відкритих (літніх) майданчиках, а також під тентами, на верандах, повинна здійснюватися за умови дотримання відстані не менш як 1,5 метра між місцями для сидіння за сусідніми столами та розміщення не більш як чотирьох клієнтів за одним столом (без урахування дітей віком до 14 років), закладів з надання послуг із здійсненням адресної доставки замовлень та замовлень на винос - за умови, що суб’єкт господарювання, який провадить таку діяльність, є оператором ринку харчових продуктів відповідно до Закону України “Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів”, та за умови забезпечення персоналу засобами індивідуального захисту (зокрема захист обличчя, очей, рук) і використання відвідувачами, крім часу приймання їжі, респіраторів або захисних масок, у тому числі виготовлених самостійно.

                                                                                                                       Термін: щоденно та до покращення              

                                                                                               епідемічної ситуації в районі

2. Т.в.о. начальника Теофіпольського відділення поліції Красилівського відділу поліції ГУНП в Хмельницькій області майору поліції Олександру САВЧУКУ, заступнику начальника Теофіпольського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області Віталію ГРИЦИКУ, керівникам органів місцевого самоврядування району:

Здійснювати рейдові перевірки за виконанням, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.2020 року №392 (зі змінами) та постанов головного державного санітарного лікаря України щодо організації протиепідемічних заходів на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19),   протиепідемічних заходів в ресторані «Дикий мед», інших закладах громадського харчування, агропродовольчому ринку смт Теофіполь, закладів торгівлі в Теофіпольському районі та інших місцях масового перебування людей і громадських місцях.

За результатами рейдових перевірок, в разі виявлення порушень, вжити заходи реагування відповідно до чинного законодавства України.                                                                                                                                                

                                                                                                                                 Термін: щоденно до покращення              

                                                                                                                                  епідемічної ситуації в районі

3. Заступнику головного лікаря КНП «Теофіпольський центр первинної медико-санітарної допомоги» (Микола ЛЮЛЬКО):

Проводити  медичне спостереження за контактними особами, виявлених хворих з діагнозом  коронавірусна інфекція (COVID-19)  з метою  недопущення  можливого  розповсюдження  захворювання,  викликаного  коронавірусом  COVID-19.

                                                                                                   Термін: постійно

 

4. Завідувачу Теофіпольським районним  лабораторним  відділенням Хмельницького міськміжрайонного відділу ДУ «Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ України» (Віктор ПОБОКА):

У осіб з підозрою та підтвердженим випадками COVID-19 проводити заключну дезінфекцію  у домашніх вогнищах захворювання.  

                                                                                                 Термін: постійно

5. Провідному спеціалісту відділу фінансово-господарського забезпечення та роботи з персоналом апарату районної державної адміністрації, члену групи організації зв’язку та взаємодії з населенням та засобами масової інформації  штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації районної державної адміністрації (Інна НОВАКОВСЬКА):

 Інформацію про додаткові обмежувальні заходи довести до населення району, з використанням можливостей усіх наявних засобів інформування.

Термін: з 17.07.2020 року.

6. Всім виконавцям додаткових протиепідемічних заходів щодо запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 на території району про проведену роботу щоденно інформувати штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації районної державної адміністрації на електронну адресу tfzahist@ukr.net.

 

 

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/6611 | Переглядів: 421Дата публікації: 13:22 17.07.2020
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації