Привітали ювіляра з 90-річчям
Привітали ювіляра з 90-річчям

Поділитися новиною:

Привітали ювіляра з 90-річчям

Сьогодні, 21 липня, святкує своє 90-річчя від Дня народження ветеран праці – Сончик Володимир Миколайович

Привітати ювіляра прийшли голова районної державної адміністрації Олена Ковцун, секретар Теофіпольської селищної ради Вадим Казмірчук,  голова районної ради організації ветеранів України Володимир Кобера та інші поважні гості. Урочисто-офіційно, щиро вітали та дякували гості ювіляру за багаторічну сумлінну працю, активну життєву позицію, значний особистий внесок у розвиток сільськогосподарського виробництва, патріотичне виховання підростаючого покоління. Отримав ювіляр грамоти, подяки, квіти та цінні подарунки, а аматорський колектив Кунчанського сільського будинку культури подарув імениннику музичні вітання.

У святах і буднях, клопотах і турботах, радостях і смутку промайнуло 90 років життя ювіляра. Багато років Володимир Миколайович був за кермом автомобіля, адже 44 роки пропрацював водієм в колгоспі імені Щорса.

За всю свою трудову діяльність В.М.Сончик був неодноразово нагороджений грамотами і подяками, нагрудними знаками.

Та не тільки трудовими досягненнями пишається Володимир Миколайович, а й своєю міцною та дружною родиною, яка завжди підтримує його та піклується.

Тож вітаємо Вас, шановний, Володимир Миколайович, з ювілеєм! Бажаємо, щоб душевне тепло і радість завжди були з Вами. Нехай здоров’я буде надійною опорою, підтримка і любов рідних ‒ постійною і щирою. Нехай кожен день радує зустрічами та щасливими святами в колі дорогих людей. З ювілеєм Вас!

 

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/6619 | Переглядів: 1172Дата публікації: 12:18 21.07.2020
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації