На порядку денному наповнення районного бюджету, легалізація тіньової зайнятості
На порядку денному наповнення районного бюджету, легалізація тіньової зайнятості

Поділитися новиною:

На порядку денному наповнення районного бюджету, легалізація тіньової зайнятості

Сьогодні, голова районної державної адміністрації Олена Ковцун, за участі заступника голови адміністрації Володимира Чавелюка, провела нараду з керівниками окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, установ району

В ході наради обговорено питання надходжень до районного бюджету, сплати ПДФО, виплати пенсій, легалізації та рівня заробітної плати в районі та інші важливі питання.

Заступник начальника управління – начальник відділу начальник відділу забезпечення виконавчої діяльності управління та ІТ підтримки, управління соціального захисту населення райдержадміністрації Майя Шутяк проінформувала про  рівень середньої заробітної плати в галузях економіки, підприємств, установ та організацій району в цілому в районі на даний час.

Начальник Теофіпольського відділу обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Хмельницької області Любов Шеремета поінформувала про те, що з 1 липня відбулося кілька важливих змін в пенсійному законодавстві: вік, досягнувши якого, можна йти на заслужений відпочинок, і для жінок, і для чоловіків став однаковий – 60 років; збільшився розмір мінімальної щомісячної виплати, а також з’явилась нова зручна послуга – автопенсія.

Начальник управління фінансів РДА Олександр Сапуга доповів про стан виконання бюджетних асигнувань.

Олена Ковцун, зазначила, що всім разом  необхідно докласти максимум зусиль для виконання, а то й перевиконання районного бюджету. «Адже, на часі забезпечення реалізації проектів, які започатковані в нашому районі. Зокрема, це: придбання шкільних автобусів для підвезення дітей до навчальних закладів; ремонти шкіл; придбання обладнання для харчоблоків, тощо» - наголосила очільниця  району.

За підсумками наради, Олена Володимирівна дала спільне доручення управлінню соціального захисту населення, управлінню фінансів РДА,  Ізяславському управлінню ГУДФС у Хмельницькій області, підготувати матеріали на чергове засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості і заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат та засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення в районі, на яке запросити фізичних, юридичних осіб, підприємців, керівників сільськогосподарських підприємств.

 

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/6620 | Переглядів: 695Дата публікації: 11:51 20.07.2020
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації