Підведено підсумки роботи в сфері цивільного захисту за І півріччя 2020 року
Підведено підсумки роботи в сфері цивільного захисту за І півріччя 2020 року

Поділитися новиною:

Підведено підсумки роботи в сфері цивільного захисту за І півріччя 2020 року

Під керівництвом заступника голови адміністрації Володимира Чавелюка відбулася нарада з підведення підсумків роботи органів управління у сфері цивільного захисту населення району за І півріччя 2020 року та визначення основних завдань на ІІ півріччя 2020 року.

В ході засідання провідний спеціаліст сектору з питань оборонної роботи, цивільного захисту, захисту довкілля та взаємодії з правоохоронними органами Володимир Тарасов відзначив, що основні заходи та завдання, які планувались органам управління  у сфері цивільного захисту районної ланки територіальної підсистеми єдиної системи цивільного захисту області, у І півріччі 2020 року виконано в повному обсязі. Робота органів управління районної ланки, спеціалізованих служб цивільного захисту відповідає вимогам, в цілому районна ланка територіальна підсистема єдиної державної системи цивільного захисту «готова до виконання завдань».       

Зареєстрованих надзвичайних  ситуацій  у І півріччі 2020 року не було.

З 25 березня Теофіпольська районна ланка територіальної підсистеми ЄДСЦЗ Хмельницької області працює в режимі медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру державного рівня.

Відповідно до плану роботи на  І півріччя 2020 року заплановано 2 засідання комісії з питань ТЕБ та НС, проведено 14 засідань розглянуто 20 питань.

Протягом І півріччя 2020 року сектором з питань оборонної роботи, цивільного захисту, захисту довкілля та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації проводилась підготовка розпоряджень голови райдержадміністрації з питань цивільного захисту населення -15.

Окремо зупинився на питаннях: системи управління, оповіщення і зв'язку; захисту населення; основних заходах з удосконалення радіаційної і хімічної безпеки; медичного захисту населення та заходах з удосконалення медичного захисту; сили ЦЗ; матеріального, технічного, протипожежного забезпечення; навчання органів управління та населення з питань ЦЗ.

За підсумками проведення наради заступник голови адміністрації Володимир Чавелюк наголосив, що основні заходи, які передбачені  в звітному періоді по виконанню актів Кабінету Міністрів України, та РНБО України а також рішень органів управління області – району виконано.

        

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/6634 | Переглядів: 492Дата публікації: 15:00 28.07.2020
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації