Відбулася координаційна нарада правоохоронних органів
Відбулася координаційна нарада правоохоронних органів

Поділитися новиною:

Відбулася координаційна нарада правоохоронних органів

Сьогодні, керівництво райдержадміністрації взяло участь в нараді, що відбулась в приміщенні Старокостянтинівської місцевої прокуратури смт Теофіполь

Також участь в засіданні взяли: керівник Старокостянтинівської місцевої прокуратури Василь Сліпець, голова районної ради Андрій Петринюк та інші. З доповіддю про про результати діяльності Старокостянтинівської місцевої прокуратури на території Теофіпольського району за І півріччя 2020 року, виступив заступник керівника Старокостянтинівської місцевої прокуратури Ігор Барахтенко.

Зокрема, Ігор Михайлович повідомив,  що Старокостянтинівською місцевою прокуратурою упродовж І півріччя 2020 року вжито заходів, спрямованих на реальне усунення порушень законів, поновлення прав громадян та інтересів держави, розкриття кримінальних правопорушень, забезпечення відшкодування завданих збитків, додержання конституційних прав громадян у кримінальному провадженні, протидію корупції.

На виконання вимог ст. 25 Закону України «Про прокуратуру», з метою координації діяльності по боротьбі зі злочинністю упродовж 2020 року проведено координаційну нараду керівників правоохоронних органів району.

Рівень правопорушень на 10 тис. населення нижчий ніж по області (30,0 проти 34,0). На 75% (з 4 до 1 ) знизилась кількість особливо тяжких злочинів в порівнянні з аналогічним періодом минулого року, на 33,3% (з 12 до 8) - тяжких злочинів, на 32,4% (з 37 до 25) - злочинів середньої тяжкості, на 12,5% (з 48 до 42) - злочинів невеликої тяжкості. На 41,9% (з 43 до 25) знизилась кількість злочинів проти власності, в тому числі на 42,4% (з 33 до 19) - крадіжок, на 55,6% (з 9 до 4) - шахрайств.

На 33,3% (з 3 до 2) зменшилась кількість злочинів проти громадського порядку та моральності.

Вищі, ніж загалом по області відсотки розкриття правопорушень, у яких особам повідомлено про підозру (66,7% проти 55,7%) та за остаточними результатами досудового розслідування (66,2% проти 50,7%).

Закінчено розслідування у 122 кримінальному провадженні, з них 73 - закрито, 49 - направлено до суду. Залишок незакінчених проваджень - 235.

До суду направлено 18 кримінальних проваджень з угодами, в тому числі 8 - про визнання винуватості та 10 - про примирення.

Для забезпечення швидкого, неупередженого розслідування прокурорами надано 34 письмові вказівки слідчим.

До суду з обвинувальним актом направлено 2 кримінальних провадження у бюджетній сфері., 2 - про корупційні правопорушення.

Порушень конституційних прав громадян у поточному році не допущено, рішення щодо виправдання осіб у кримінальних провадженнях та справах судами не ухвалювалися (як і за аналогічний період минулого року).

Обвинувальні акти та клопотання, а також кримінальні справи на додаткове розслідування судами не повертались (як і за аналогічний період минулого року).    

З початку року на розгляд до суду скеровано 2 кримінальні провадження у сфері службової діяльності.

Прокурорами підтримано публічне обвинувачення у 47 кримінальних провадженнях.

Виправдувальні вироки не ухвалювались. Обвинувальні акти через невідповідність вимогам КПК України не повертались.

За результатами перевірок при здійсненні нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних справах, а також при застосуванні інших заходів примусового характеру, пов’язаних з обмеженням особистої свободи громадян, внесено 18 документів реагування, до дисциплінарної відповідальності притягнуто 7 осіб. Виявлені порушення усунуто в повному обсязі.

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/6642 | Переглядів: 525Дата публікації: 15:56 30.07.2020
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації