Теофіпольський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді інформує
Теофіпольський районний центр
 соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді інформує

Поділитися новиною:

Теофіпольський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді інформує

"Взаємодія суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми"

Одним із найтяжчих злочинів у всьому світі є торгівля людьми. Вона є не лише сучасною формою рабства, що порушує права людини, а й тяжкою формою насильства, що спричиняє ризик для її здоров’я. Жодна країна світу не може убезпечити себе від торгівлі людьми, і Україна не є виключенням.

Найважливішій проблемі громадянського суспільства було присвячено засідання круглого столу , що відбудеться 30 липня 2020 року.

Під час засідання розглядалися дієві напрямки діяльності щодо запобігання торгівлі людьми у нашому районі, обговорювалися передумови виникнення і способи викорінення цього негативного явища у суспільстві, а також піднімалися питання щодо об’єднання зусиль громадських організацій та державних установ у боротьбі зі злочинними проявами сучасної работоргівлі.

В роботі круглого столу взяли участь заступник директора  ТРЦСССДМ  Людмила Барановська,фахівець із соціальної  роботи ТРЦСССДМ Ольга Трайчун, головний спеціаліст ССД Теофіпольської  районної адміністрації Тетяна Марків, інспектор ювенальної превенції Петро Яцюк та поліцейський офіцер Новоставецької громади Сергій Черепюк.

     

Теофіпольський районний центр

соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

 

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/6645 | Переглядів: 401Дата публікації: 13:42 31.07.2020
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації