Керівництво адміністрації взяло участь у роботі сесії районної ради
Керівництво адміністрації взяло участь у роботі сесії районної ради

Поділитися новиною:

Керівництво адміністрації взяло участь у роботі сесії районної ради

Сьогодні відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради з питань соціальної політики та праці, освіти, охорони здоров’я, молоді, фізичної культури і спорту; з питань планування бюджету, фінансів та економічної політики та 37 сесія районної ради

В ході роботи депутати  розглянули наступні питання порядку денного:

1. Про хід виконання Програми запобігання соціальному сирітству, подолання дитячої бездоглядності на 2016-2020 роки.

2. Про хід виконання Районної цільової програми забезпечення пожежної безпеки населених пунктів та об'єктів усіх форм власності, розвитку інфраструктури підрозділів пожежної охорони Теофіпольського району на 2017-2021 роки.

3. Про хід виконання Програми заходів з відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат, заохочення за заслуги перед Теофіпольським районом на 2019 -2020 роки.

4. Про надання згоди на виключення з реєстру базової мережі Теофіпольського району малопотужних закладів культури.

5. Про створення комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Теофіпольської районної ради Хмельницької області.

6. Про скасування рішення Теофіпольської районної ради Хмельницької області від 05 червня 2020 року № 11-34/2020 «Про визначення опорного закладу загальної середньої освіти».

7. Про затвердження проєкту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіальної одиниці с.Михиринці Теофіпольського району Хмельницької області.

8. Про затвердження проєкту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіальної одиниці с.Малі Жеребки Теофіпольського району Хмельницької області.

9. Різне.

За підсумками засідання прийнято відповідні рішення Теофіпольської районної ради.

 

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/6647 | Переглядів: 370Дата публікації: 15:18 31.07.2020
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації