Жителі місцевої громади обурені приватизацією земель
Жителі місцевої громади обурені приватизацією земель

Поділитися новиною:

Жителі місцевої громади обурені приватизацією земель

Сьогодні, заступник голови районної державної адміністрації Володимир Чавелюк спільно з заступником голови районної ради Романом Непотасом взяв участь у сході села в селі Лютарівка Ординецької сільської ради.

Схід села у Лютарівці Теофіпольського району ініційований мешканцями громади, як протест на дії Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області щодо виділення у власність громадянам земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства із площ Ординецької сільської ради, які використовувались під пасовище і межують із населеними пунктами.

Сільський голова Надія Шамрай висловила стурбованість з приводу того, що сільські пасовища розпайовані і місцеві жителі не зможуть їх використовувати для випасу худоби.

Провідний спеціаліст відділу у Теофіпольському районі Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області Валентина Федонюк пояснила присутнім поетапний, законодавчий процес оформлення їхніх пасовищ, для унеможливлення у подальшому їх приватизації.

Володимир Чавелюк вислухав запрошених та присутніх у залі і запропонував шляхи врегулювання конфлікту для зняття соціальної напруги. Жителям громади надано практичну допомогу у підготовці колективного звернення до Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області та народному депутату України Олені Копанчук щодо проблемного питання.

Питання залишається відкритим на контролі керівництва РДА.

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/6652 | Переглядів: 583Дата публікації: 17:08 03.08.2020
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації