Районний штаб з ліквідації надзвичайної ситуації повідомляє
Районний штаб з ліквідації надзвичайної ситуації повідомляє

Поділитися новиною:

Районний штаб з ліквідації надзвичайної ситуації повідомляє

Шановні жителі Теофіпольської громади!

У районі цілодобово працює оперативний штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації до складу якого входять представники медичної галузі району, цивільного захисту, правоохоронних органів, районної державної адміністрації. Оперативним штабом проводиться щоденний моніторинг та формується звіт про виконання заходів з попередження поширенню COVID-19 та ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.

Визначено гарячу телефонну лінію штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, пов’язаної з поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 (тел. 3-12-34, 2-01-00 – в робочий час, 067-379-12-64 - цілодобово), джерелом отримання офіційної інформації щодо випадків захворюваності та епідемічної ситуації, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 на території району.

Станом на 12.00 год, 18 серпня, на території Теофіпольського району зафіксовано 3 нових випадки захворювання. Всього у районі зареєстровано 14 випадків захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19 (6 лікується, 8 одужали). Постійно проводиться робота по встановленню кола контактних осіб. Районною державною адміністрацією вживаються заходи попередження про недопущення поширення на території району коронавірусної інфекції.

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/6680 | Переглядів: 470Дата публікації: 12:52 18.08.2020
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації