Продовжується моніторинг готовності закладів освіти району до нового навчального року
Продовжується моніторинг готовності закладів освіти району до нового навчального року

Поділитися новиною:

Продовжується моніторинг готовності закладів освіти району до нового навчального року

19 серпня, голова адміністрації Олена Ковцун спільно з начальником відділу освіти райдержадміністрації Майєю Мельник і спеціалістами відділу освіти райдержадміністрації продовжили огляд закладів загальної середньої та дошкільної освіти району з метою моніторингу загальної підготовки до початку нового навчального року

Сьогодні відвідали Базалійську, Гаврилівську, Гальчинецьку, Шибенську, Воронівецьку ЗОШ І-ІІІ ступенів, Ільковецьку, Колісецьку ЗОШ І-ІІ ступенів, та заклади дошкільної освіти: Базалійський, Гаврилівський, Гальчинецький, Шибенський, Воронівецький, Колісецький.

Як вже повідомлялося, учасники комісійного об’їзду вивчають питання забезпечення закладів засобами захисту.

Усі освітні заклади продемонстрували належну готовність до нового 2020/2021 навчального року. Вдалося виконати значний обсяг робіт та створити комфортні умови для навчання школярів і виховання дошкільнят.

В цілому всі заклади загальної середньої та дошкільної освіти  відповідають санітарно-гігієнічним нормам, нормам протипожежної безпеки, мають матеріально-технічне забезпечення для здійснення навчально-виховного процесу у новому навчальному році.

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/6682 | Переглядів: 987Дата публікації: 15:40 19.08.2020
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації