Діти – це наші найкращі інвестиції!
Діти – це наші найкращі інвестиції!

Поділитися новиною:

Діти – це наші найкращі інвестиції!

У 2020-2021 навчальному році два нових шкільних автобуси виїдуть на нові маршрути

Сьогодні, Теофіпольський район отримав перший із двох шкільний автобус, який був придбаний для школярів району. Загальна вартість двох автобусів для Теофіпольщини складає  3 мільйони 680 тисяч гривень.

Кабінетом Міністрів України у 2020 році під програму фінансування місцевих бюджетів за рахунок Держбюджету було виділено кошти на закупівлю автобусів на умовах співфінансування. Це адресна освітня субвенція на придбання шкільних автобусів для загальноосвітніх шкіл. Загалом Центр організаційно-господарського забезпечення закладів освіти Хмельницької обласної ради закупив 14 шкільних автобусів для 13 населених пунктів краю. Їхня загальна вартість склала понад 25 мільйонів гривень. Частина вартості кожного автобуса, а це 70% - становлять кошти державного бюджету, а 30% - районного.

Пакет документів та ключі на шкільний автобус отримала начальник відділу освіти райдержадміністрації Майя Мельник.

Даний шкільний автобус – це спеціалізований автобус для перевезення школярів різного віку ATAMAN093S, виготовлений за спеціальним Державним стандартом України для шкільних автобусів. Зібраний на базі шасі японського виробника Isuzu Motors Ltd. Виробником автобусів є акціонерне товариство «Черкаський автобус», потужності якого розташовано у м. Черкаси. Автобус має 32 місця для сидіння (з водієм), автономну систему обігріву салону, систему кондиціювання місця водія, GPS-трекер, систему сигнального виклику з салону до водія та систему внутрішнього оповіщення, кожне пасажирське місце обладнане пасами безпеки, в наявності система блокування дверей під час руху автобусу.

«Найкращі інвестиції у наше майбутнє – це інвестиції у наших дітей!» - наголосила голова адміністрації Олена Ковцун під час зустрічі.

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/6688 | Переглядів: 782Дата публікації: 19:22 20.08.2020
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації