Привітання голови райдержадміністрації Олени Ковцун з Днем Незалежності України
Привітання голови райдержадміністрації Олени Ковцун з Днем Незалежності України

Поділитися новиною:

Привітання голови райдержадміністрації Олени Ковцун з Днем Незалежності України

Шановні жителі Теофіпольщини! Щиросердечно вітаю вас із 29-ю річницею Незалежності України!

Це не просто День народження держави. Це свято пам’яті про цілі покоління наших предків, що творили націю і боролися за державність, а також день, коли варто думати про день завтрашній, про майбутні покоління, про нашу відповідальність перед історією.

День незалежності – це день, у якому щорічно зустрічаються Минуле і Майбуття України. Минуле має вселяти мудрість. Майбуття повинно виховувати в нас відповідальність за прийняття рішень.

У серцях народу України серпнева блакить неба і жовтогарячий зерновий лан зливаються барвами української державності в символ свободи та праці. Творення історії Батьківщини, її сьогодення і майбутнього — обов’язок кожного з нас, усього народу.

Сьогодні, як ніколи раніше, це свято висуває перед кожним із нас високі вимоги, спонукає до особливої відповідальності перед собою, своєю країною, прийдешніми поколіннями, оскільки це – найскладніший період сучасної України.

Тож зичу усім вам у теперішні нелегкі дні спільно й непохитно і далі відстоювати суверенність нашої держави, примножувати її традиції та блага, як того вимагає совість і сумління. 

Нехай Господь береже всіх нас!

Нехай квітне наш край, нехай славиться у віках перемогами і здобутками незалежна Україна!

З повагою,

Голова райдержадміністрації                                                                                             Олена Ковцун

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/6693 | Переглядів: 298Дата публікації: 08:05 24.08.2020
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації