Проведено позачергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій
Проведено позачергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Поділитися новиною:

Проведено позачергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Сьогодні, під керівництвом голови Теофіпольської районної державної адміністрації Олени Ковцун, проведено позачергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Розглянуто питання порядку денного:

1. Про виділення паливно - мастильних матеріалів для 36 ДПРП  ГУ ДСНС України в Хмельницькій області, та Теофіпольського районного  лабораторного відділення Хмельницького міськміжрайонного відділу ДУ «Хмельницький обласний лабораторний центр» Міністерства охорони здоров’я України  з місцевого матеріального резерву.

За результатами виступів, з урахуванням обговорення комісія ВИРІШИЛА:

1. З метою ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації при­родного характеру державного рівня (код 20713: надзвичайна ситуація, пов’язана з епідемічним спалахом небезпечних інфекційних хвороб),  забезпечення санітарного епідемічного благополуччя населення,  відповідно до пунктів 3,12,13 «Порядку створення та використання матеріальних резервів для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій», затвердженого  постановою Кабінету Міністрів України від 30 вересня 2015 року № 775 «Про затвердження Порядку створення та використання матеріальних резервів для запобігання і ліквідації надзвичайних ситуацій», протоколу №10 від 14 квітня 2020 року рішення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій обласної державної адміністрації, оперативного реагування і запобігання виникненню пожеж в екосистемах району, листів управління з питань цивільного захисту  населення Хмельницької обласної державної адміністрації №№ 507, 508 від 25 серпня 2020 року, та   відповідно до:

- листа начальника 36 ДПРП ГУ ДСНС України в Хмельниькій області Сергія НАУМЧУКА  №308/70 від 18.08.2020 року;

- листа завідувача Теофіпольського районного лабораторного відділення Хмельницького міськміжрайонного відділу ДУ «Хмельницький обласний лабораторний центр» Міністерства охорони здоров’я України Віктора ПОБОКИ №21.01/1163 від 19.07.2020 року.

1. Видати з місцевого матеріального резерву 36 ДПРП  ГУ ДСНС України в Хмельницькій області в особі  Сергія НАУМЧУКА  для проведення  санітарної обробки та дезінфекції, та оперативного реагування і запобігання виникненню пожеж в екосистемах району паливно - мастильні матеріали в кількості 100 літрів бензину, та 300 літрів дизпалива.

2. Видати з місцевого матеріального резерву завідувачу Теофіпольського районного  лабораторного відділення Хмельницького міськміжрайонного відділу ДУ «Хмельницький обласний лабораторний центр» Міністерства охорони здоров’я України  в особі Віктора ПОБОКИ для  виїздів на епідрозслідування та проведення заключної дезінфекції у вогнищах підтверджених випадків коронавірусної інфекції та з метою недопущення  можливого розповсюдження гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 паливно мастильні матеріали в кількості 150 літрів бензину.

3. Завідуючому сектором з питань оборонної роботи, цивільного захисту, захисту довкілля та взаємодії з правоохоронними органами районної державної адміністрації (Володимир КОМІСАРЧУК) підготовити проект розпорядження голови районної державної адміністрації щодо видачі паливно мастильних матеріалів.

4. Управлінню фінансів районної державної адміністрації (Олександр САПУГА) при перегляді районного бюджету на 2020 рік передбачити кошти на поновлення місцевого матеріального резерву.

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/6704 | Переглядів: 354Дата публікації: 16:13 26.08.2020
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації