Колегія районної державної адміністрації
Колегія районної державної адміністрації

Поділитися новиною:

Колегія районної державної адміністрації

Голова адміністрації Олена Ковцун провела засідання колегії райдержадміністрації за участю її членів

На порядку денному засідання колегії розглянуто питання:

1) Про стан здійснення заходів з підготовки житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери до роботи осінньо-зимовий період 2020-2021 року;

2) Про стан підготовки закладів освіти Теофіпольського району до 2020/2021 нав­чального року;

3) Про внесення змін до районного бюджету Теофіпольського району на 2020 рік.

Завідувач сектору житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, інфраструктури та енергетики райдержадміністрації Валентина Жилюк повідомила, що в процесі підготовки до нового опалювального сезону 2020/2021 року в районі проводиться активна робота щодо забезпечення надійного функціонування житлово-комунального господарства та об’єктів соціально-культурної інфраструктури в осінньо-зимовий період, а також забезпечення споживачів паливом, електричною і тепловою енергією. До зими комплексно підготовлено 58 будинків, 27 шкіл, 28 дитячих садочків, 1 лікарня, 6 амбулаторій, 33 фельшерських пункти, 2 фельшерсько - акушерських пункти, 8 медичних пунктів тимчасового базування та  заклади культури. На балансі Теофіпольського ВУЖКГ знаходиться 58 житлових будинків, водопровідної мережі 47,5 км, каналізаційної мережі 10,4 км. Відповідно до плану заходів з організації підготовки об’єктів житлово-комунального господарства до роботи в опалювальний період 2020-2021 всі заходи виконані в повному обсязі. Житловий фонд підготовлений до опалювального сезону на 100% з оформленням паспортів готовності.

Зокрема, з другого питання порядку присутніх проінформувала начальник відділу освіти райдержадміністрації Майя Мельник, яка зазначила, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 №641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої корона вірусом SARS-CoV-2», підготовка закладів освіти району здійснюється з урахуванням протиепідемічних та профілактичних заходів. Здійснюється постійний моніторинг стану готовності закладів освіти району до роботи в умовах адаптивного карантину у 2020/2021 навчальному році. Станом на 26 серпня 2020 року  заклади освіти забезпечені засобами захисту на 40% від потреби, в тому числі: пірометрами -100%,  захисними масками - 42%, одноразовими рукавичками - 48%, контейнерами для утилізації - 40%, рідким милом - 44%, паперовими рушниками - 42%, дезінфікуючими засоби для  рук - 38%, дезінфікуючими засобами для обробки поверхонь – 34%.

Станом на 01 вересня 2020 року мережа за­кладів дошкільної освіти буде складатися з 28  закладів, в тому числі 2 у складі НВК. Кількість дітей, охоплених дошкільною освітою, становитиме 780 учнів, в минулому році кількість учнів становила - 835. Проведена робота дає можли­вість на 100% забезпечити обов’язковою дошкільною освітою дітей п’ятиріч­ного віку, що є одним з найвищих відсотків в області. З 17 по 21 серпня 2020 року проведено комісійні об’їзди закладів освіти району з метою визначення стану готовності до нового навчального року та зроблено відповідні висновки – всі заклади  готові до навчального року. Найкраще підготувались Теофіпольська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, Поляхівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-колегіум», Святецька ЗОШ І-ІІІ ступенів, Лисогірська  ЗОШ І-ІІ ступенів, Теофіпольський ЗДО «Зірочка», Теофіпольський  ЗДО «Білочка», Волице-Полівський ЗДО «Берізка», Базалійський ЗДО «Берізка», Кунчанський ЗДО «Джерельце», Лисогірський ЗДО «Сонечко», Волицький ЗДО «Дзвіночок». У 2020/2021 навчальному році мережа діючих закладів загальної середньої освіти становитиме 27 школи та 2 заклади позашкільної освіти. Майя Олександрівна подякувала керівництву району за постійну підтримку та вирішення нагальних робочих питань.

Начальник управління фінансів райдержадміністрації Олександр Сапуга, стосовно третього питання, запропонував внесення змін (по окремих пунктах) до районного бюджету Теофіпольського району на 2020 рік.

За результатами розгляду питань прийнято відповідні розпорядження.

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/6707 | Переглядів: 280Дата публікації: 13:10 27.08.2020
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації