Учні Воронівецької ЗОШ отримали новенький шкільний автобус
Учні Воронівецької ЗОШ отримали новенький шкільний автобус

Поділитися новиною:

Учні Воронівецької ЗОШ отримали новенький шкільний автобус

Сьогодні до Воронівецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів у Теофіпольському районі завітав заступник голови обласної державної адміністрації Олексій Лисюк, голова районної державної адміністрації Олена Ковцун, заступник голови адміністрації Володимир Чавелюк, керівники місцевої влади, представники відділу освіти аби вручити ключі від новенького шкільного автобуса директору школи. Автобус «Ataman D093S2», виробництва АТ «Черкаський автобус», придбано за кошти державного бюджету у співфінансуванні з місцевим бюджетом. Ним буде здійснюватися довезення 44 школярів і 8 вчителів з трьох сіл: Ільківці, Мар‛янівка, Немиринці.

Звертаючись до присутніх, заступник голови адміністрації Олексій Лисюк відмітив, що саме за освітою майбутнє нашої держави. Також підкреслив, що увага влади до підростаючого покоління дуже велика, адже саме теперішнім учням у майбутньому продовжувати розбудовувати країну. Районна та обласна влада робить все для того, щоб для тих, хто навчається і працює в освітніх закладах, були створені якнайкращі умови. І вручення шкільного автобуса − реальне цьому підтвердження. «Навіть попри пандемію коронавірусу не варто забувати про те, що карантин закінчиться, і діти знову повернуться до навчання. Наявність шкільного автобусу надає  змогу  безпечно та комфортно відвідувати  школу, незалежно від відстані та погодних умов», - зазначив Олексій Юрійович. 

 

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/6711 | Переглядів: 1162Дата публікації: 19:33 27.08.2020
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації