Заступник голови ОДА Олексій Лисюк відвідав Воронівецьку ЗОШ І-ІІІ ступенів
Заступник голови ОДА Олексій Лисюк відвідав Воронівецьку ЗОШ І-ІІІ ступенів

Поділитися новиною:

Заступник голови ОДА Олексій Лисюк відвідав Воронівецьку ЗОШ І-ІІІ ступенів

Сьогодні, з нагоди важливої події – вручення шкільного автобуса - на Теофіпольщину завітав заступник голови обласної державної адміністрації Олексій Лисюк

Воронівецька школа має багату історію і діє з 1987 року. На 2020-2021 навчальний рік у даному закладі планує навчатися 82 дитини. До школи доїжджатимуть 44 учні та 8 вчителів з сіл: Мар’янівка, Немиринці, Ільківці. Директор школи Галина Іванчук радо зустріла гостей та провела екскурсію навчальними аудиторіями. Огляд навчальних класів показав, що належним чином збережена і поповнюється навчально-методична та навчально-матеріальна база. В класах є стенди з державною символікою, систематизований роздатковий матеріал.

«Головна мета – створити школу, у якій буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, а й вміння застосовувати їх у житті. Старту до навчального року передувала масштабна підготовка по трьох напрямках: облаштування освітнього середовища, наповнення змісту освіти та перепідготовка вчителів», - зазначила Галина Олександрівна.

Олексій Юрійович подякував директору школи та вчителям за нелегку роботу та зазначив, що саме за освітою – майбутнє нашої держави. Побажав у новому навчальному році здоров’я, наснаги, терпіння та побільше дитячих посмішок.

Освітньою політикою держави в найближчий час залишається Концепція «Нова українська школа». Завдання освітніх закладів – продовжити незворотні позитивні тенденції розвитку освіти району, закласти фундаментальні підвалини на освітянській царині і для наступних поколінь.

 

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/6712 | Переглядів: 714Дата публікації: 21:38 27.08.2020
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації