ВІДВІДАЛИ МОГИЛИ ЗАГИБЛИХ УЧАСНИКІВ АТО
ВІДВІДАЛИ МОГИЛИ ЗАГИБЛИХ УЧАСНИКІВ АТО

Поділитися новиною:

ВІДВІДАЛИ МОГИЛИ ЗАГИБЛИХ УЧАСНИКІВ АТО

28 серпня, напередодні Дня пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України заступник голови адміністрації Володимир Чавелюк спільно з головою громадської організації «Теофіпольська районна організація учасників антитерористичної операції» Василем Яцухом, тимчасово виконуючим обов’язки військового комісара Теофіпольського військового районного комісаріату Олегом Кравченко, військовослужбовцем військового комісаріату Юрієм Леоновим поклали квіти до могил загиблих учасників АТО

Загиблих і померлих учасників антитерористичної операції в Теофіпольскому районі є близько 20 чол. Вшанування загиблих учасників АТО буде проводитися впродовж декількох днів.

Починаючи з 2014 року Теофіпольщину сколихнули сумними звістками. Наші загиблі земляки стали на захист нашого спокою і майбутнього. Мужністю, хоробрістю та відчайдушністю відзначилися воїни, сміливо і гідно боронячи кордони держави, захищаючи матерів, жінок, дітей, кожного з нас та рідну землю.

Тепер всі вони, світлі янголи нашої незалежності, стали національною совістю.

Для нас усі вони будуть гідним прикладом, взірцем честі і порядності. Вічна пам'ять та слава героям, що полягли за волю нашої неньки України!

Герої не вмирають! Слава Україні! Героям слава!

ДОВІДКОВО.

На виконання Указу Президента України №621/2019 в Україні 29 серпня щорічно відзначається День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. 29 серпня 2020 року о 10.00 год, біля пам’ятного знаку усім захисникам суверенної, незалежної, Богом благословенної України – образу Пресвятої Богородиці, в смт Теофіполь, відбудеться панахида за усіма загиблими учасниками антитерористичної операції.

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/6714 | Переглядів: 546Дата публікації: 16:01 28.08.2020
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації