На Теофіпольщині вшанували пам’ять захисників України
На Теофіпольщині вшанували пам’ять захисників України

Поділитися новиною:

На Теофіпольщині вшанували пам’ять захисників України

Сьогодні, заступник голови адміністрації Володимир Чавелюк взяв участь у панахиді за загиблими в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, яку відслужив благочинний Теофіпольського району митрофорний протоієрей отець Василь Крисак

Участь у панахиді взяли: матері та дружини загиблих учасників АТО, учасники АТО, голова громадської організації «Тефіпольська районна організація учасників антитерористичної операції» Василь Яцух, тимчасово виконуючим обов’язки військового комісара Теофіпольського військового районного комісаріату Олег Кравченко, громадськість.

На виконання Указу Президента України №621/2019 в Україні 29-го серпня відзначається День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Саме в цей день у 2014 році, в ході російсько-української війни та Іловайської операції відбувся потужний прорив української групи військ з російського оточення, де проявився масовий героїзм добровольців і військових та загинула найбільша кількість українських воїнів.

Ті трагічні події російсько-української війни розгорталися на сході України, саме на полях соняхів, які вже поспіли. І саме під цими соняхами, сотні захисників України в боротьбі з ворогом поклали своє життя на вівтар свободи та незалежності нашої країни. Саме тому символом Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, став сонях.

Надзвичайно важливо згадувати та гідно вшановувати подвиг захисників, які віддали найцінніше у боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України – своє життя. Вони стояли на смерть за кожного з нас – за те, щоб майбутнє покоління мало гідне майбутнє у незалежній країні, а всі ми могли розвивати громадянське суспільство та робити Україну кращою. Ми схиляємо голови у вдячності перед тими, хто тримав небо над нашими містами, даючи нам можливість у цей час вчитися, працювати, розвивати соціальні ініціативи та відстоювали демократію й права людини тут, у тилу.

Герої не вмирають! Слава Україні! Героям слава!

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/6715 | Переглядів: 589Дата публікації: 12:19 29.08.2020
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації