«Готуємо дітей до школи»
«Готуємо дітей до школи»

Поділитися новиною:

«Готуємо дітей до школи»

Теофіпольський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді долучився до проведення акції «Готуємо дітей до школи»

                

В області протягом 9 років поспіль за ініціативи Хмельницького обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді до початку нового навчального року проводиться  обласна  благодійна акція « Готуємо дітей до школи».

Цьогоріч, завдячуючи благодійникам із м.Хмельницького, 8-ох діток із  малозабезпечених сімей отримали новий одяг, взуття та шкільне приладдя до нового навчального року.

Теофіпольський районний центр соціальних  служб для сім’ї, дітей  та молоді висловлює щиру подяку благодійникам, за небайдужість та турботу до малят.

Адже усі речі були адресно передані сім’ям. Завдяки наданій благодійній допомозі діти отримали можливість підготуватися до нового навчального року та відчути радість зустрічі зі школою.

 

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/6722 | Переглядів: 619Дата публікації: 10:53 01.09.2020
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації