День знань на Теофіпольщині
День знань на Теофіпольщині

Поділитися новиною:

День знань на Теофіпольщині

Щороку, 1 вересня, традиційно відкривають свої двері для учнів навчальні заклади по всій Україні. Цього року в Теофіпольському районі сіли за парти 2611 учні, з них першачків — 242, в Новоставецькій ОТГ-277, з них 25 першачків.

Проте, цьогоріч, свято Першого дзвоника відбувається дещо по-іншому. Щоб убезпечити дітей від зараження коронавірусом, адміністрації навчальних закладів ввели соціальну дистанцію та змусили школярів надягнути захисні маски. За рекомендаціями МОЗ, усі навчальні заклади забезпечені достатньою кількістю безконтактних термометрів, дезінфекторів, антисептиків для рук, засобів особистої гігієни та індивідуального захисту. На вході до учбового закладу встановлені антисептики, а учні, сьогодні і надалі, перед уроками, будуть мити руки з милом. Перед початком робочого дня увесь персонал і учні пройшли температурний контроль.

ДОВІДКОВО:

Функціонування у школах груп подовженого дня допускається за умови, що керівник закладу забезпечить дотримання під час їхньої роботи рекомендацій МОЗ щодо організації освітнього процесу. Міністерство охорони здоров’я також рекомендує проводити заняття з деяких предметів (на розсуд учителя) на свіжому повітрі і максимально скоротити пересування дітей між класами. Діти 1–4 класу можуть не використовувати маски. Всі інші учні повинні заходити та ходити по школі у масках, але можуть не користуватися ними під час занять. Харчування у школах має бути організовано так, щоб дотримуватися відстані 1,5 м між столами та  1 м між дітьми. Забороняється використання формату “шведський стіл”. У разі виявлення симптомів захворювання у дитини під час занять на неї треба надіти маску, відвести в окреме приміщення та повідомити батьків. Після цього вони мають звернутися до сімейного лікаря, який забезпечить приїзд бригади «швидкої», якщо цього потребує стан дитини. Рішення про ізоляцію контактних з хворим осіб прийматиме лікар-епідеміолог після підтвердження випадку COVID-19.

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/6724 | Переглядів: 619Дата публікації: 11:19 01.09.2020
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації