Привітання голови адміністрації Олени Ковцун з Днем рятівника
Привітання голови адміністрації Олени Ковцун з Днем рятівника

Поділитися новиною:

Привітання голови адміністрації Олени Ковцун з Днем рятівника

Шановні рятівники, працівники цивільного захисту району та пожежної охорони щиро вітаю вас з професійним святом - Днем рятівника!

17 вересня ми вшановуємо всіх тих, хто ризикуючи власним здоров’ям, а іноді й життям, приходить на допомогу людям, які опинилися у небезпеці. Кожний ваш тривожний виїзд – це випробування сили духу і професіоналізму, а кожна приборкана пожежа, ліквідована аварія – врятовані людські життя, збережені матеріальні та культурні цінності.

Щиро дякую вам за професіоналізм, мужність, сумлінне виконання службових обов’язків, оперативність і готовність завжди прийти на допомогу, відвернути біду. Сердечно зичу міцного здоров’я, добробуту, родинного щастя, сил та успіхів у вашій нелегкій службі, нових сил та натхнення у щоденній праці задля підвищення безпеки громадян України!

З повагою,

голова адміністрації                                               Олена КОВЦУН

 

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/6755 | Переглядів: 737Дата публікації: 08:11 17.09.2020
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації