Пам’ять житиме вічно…
Пам’ять житиме вічно…

Поділитися новиною:

Пам’ять житиме вічно…

Голова адміністрації Олена Ковцун спільно з заступником голови адміністрації Володимиром Чавелюком поклали квіти до меморіального комплексу воїнам-визволителям, вічного вогню, з нагоди Дня партизанської слави в Україні.

22 вересня на Теофіпольщині, як і по всій Україні люди відзначають День партизанської слави.

Встановлення цього дня – це визнання великого подвигу партизанів і підпільників у роки Великої Вітчизняної війни 1941 — 1945 років, їх вкладу в перемогу над фашистськими загарбниками.

Це – свято людей сильних духом і з чистою совістю, котрі не шкодували життя для перемоги над ненависним ворогом. В цей день ми складаємо шану патріотам — і тим, хто не дожив до наших днів, і тим, хто через усе життя несе біль від ран, від втрати бойових побратимів, гіркі спогади про труднощі партизанських стежок.

Перемога України разом з іншими націями була досягнута винятково могутньою волею простих людей, які захищали свою землю від неволі, рабства і зла. Ця могутня постава згодом відродилася у державній волі України, чия свобода немислима без подвигу, здійсненого у пеклі тієї війни.

Антифашистський опір Українського народу - це історія героїзму і жертовності наших батьків і дідів. Наш святий обов'язок берегти пам'ять про мужність оборонців і визволителів рідної землі.

 

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/6761 | Переглядів: 555Дата публікації: 13:53 22.09.2020
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації