Проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини
 Проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини

Поділитися новиною:

Проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини

Під головуванням заступника голови районної державної адміністрації Володимира Чавелюка відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини.

На порядок денний засідання було винесено питання: про утворення прийомної сім’ї і передачу дітей на виховання та спільне проживання; про доцільність влаштування на цілодобове перебування дитини до закладу інституційного догляду; про надання дозволу на вчинення правочину, а саме дарування житлового будинку.

У ході засідання було заслухано членів комісії, які брали активну участь у обговоренні, висловлюючи власну думку. Всі питання були попередньо детально вивчені та опрацьовані працівниками служби у справах дітей райдержадміністрації.

За результатами обговорення комісія прийняла компетентні та виважені рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/6774 | Переглядів: 562Дата публікації: 13:32 25.09.2020
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації