На порядку денному – забезпечення медикам доплат за лікування хворих на COVID-19
На порядку денному – забезпечення медикам доплат за лікування хворих на COVID-19

Поділитися новиною:

На порядку денному – забезпечення медикам доплат за лікування хворих на COVID-19

Сьогодні голова адміністрації Олена Ковцун взяла участь у робочій нараді з головами сільських, селищних рад

Було обговорено питання значного поширення захворюваності на COVID-19 серед населення у районі. З кожним днем випадки захворювання зростають і станом на сьогодні на території Теофіпольського району вже  зареєстровано понад  200 випадків.  На передовій цієї боротьби  знаходяться медичні працівники району, які перші перебувають в центрі хвороби COVID-19.

В ході наради голова адміністрації Олена Ковцун повідомила, що сьогодні до адміністрації звернулися медичні працівники з клопотанням щодо можливої  доплати їм до заробітної плати.  А також наголосила, що зміни до програми розвитку та фінансової підтримки КНП «Теофіпольська ЦРЛ» щодо таких доплат були розглянуті в серпні 2020 р. на сесії районної ради. Наразі, районний бюджет  не має перевиконання, тому виділення коштів на вказані видатки є неможливим.

Олена Володимирівна звернулась до голів  сільських, селищних рад з проханням посприяти у вирішенні даного питання та повідомила, що адміністрацією підготовлено розрахунок у розрізі на одного жителя для кожної громади (10 грн 63 коп.), для спрямування коштів загальною сумою 250 тис. грн - іншої субвенції районному бюджету Теофіпольського району на Програму розвитку та фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Теофіпольська центральна районна лікарня».

 Очільниця району подякувала головам за плідну співпрацю у вирішенні усіх проблемних питань, які стосуються закладів соціальної сфери та потребують постійної підтримки з місцевих бюджетів.

 

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/6791 | Переглядів: 605Дата публікації: 15:28 01.10.2020
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації