1 жовтня – Міжнародний день музики
1 жовтня – Міжнародний день музики

Поділитися новиною:

1 жовтня – Міжнародний день музики

Музика одна з прекрасних естетичних цінностей людства. Вона сприяє гармонізації нашого загального світовідчування, виступає інструментом самовираження і натхнення, служить джерелом непередаваних відчуттів і емоцій.

Музика — це чудотворний засіб добра, чуйності та духовності. Вона володіє великою силою впливу на людські душі і знаходить відгук у серці кожної людини.   Музика не має віку і буде жити стільки, скільки існуватиме Людина.

1 жовтня, з нагоди Міжнародного дня музики, напередодні Дня працівників освіти, заступник голови адміністрації Володимир Чавелюк привітав працівників Теофіпольської дитячої музичної  і художньої школи з професійним святом. Побажав  усім натхнення, творчих успіхів та досягнень, а також за вагомий внесок  у розвиток культури, сумлінну працю, творчість, відповідальність, дисциплінованість та з нагоди  відзначення Міжнародного дня музики, Дня вчителя, Дня художника  вручив спільні грамоти райдержадміністрації та районної ради. До гарних, щирих привітань також долучилися завідувач сектору культури Лідія Філик та директор дитячої музичної школи Людмила Чернікова.          

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/6792 | Переглядів: 222Дата публікації: 11:35 01.10.2020
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації