Голова адміністрації Олена Ковцун взяла участь у спільному засіданні постійних комісій та 39-й сесії районної ради
Голова адміністрації Олена Ковцун взяла участь у спільному засіданні постійних комісій та 39-й сесії районної ради

Поділитися новиною:

Голова адміністрації Олена Ковцун взяла участь у спільному засіданні постійних комісій та 39-й сесії районної ради

Сьогодні відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради з питань соціальної політики та праці, освіти, охорони здоров’я, молоді, фізичної культури і спорту; з питань планування бюджету, фінансів та економічної політики та сесія районної ради

 

Депутати опрацювали 19 питань внесених до порядку денного сесії, а саме:

1. Про щорічний звіт голови районної ради

2. Про результати діяльності Старокостянтинівської місцевої прокуратури на території Теофіпольського району за І півріччя 2020 року.

3. Про хід виконання Програми цивільного захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природнього характеру на території Теофіпольського району на 2019-2023 роки.

4. Про хід виконання Програми розвитку та фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства "Теофіпольська центральна районна лікарня" Теофіпольської районної ради Хмельницької області на 2019-2021 роки.

5. Про припинення діяльності малопотужних закладів культури та створення бібліотечного пункту.

6. Про передачу комунального майна.

7. Про надання дозволу на передачу в оренду комунального майна.

8. Про заборону роботи гральних закладів на території Теофіпольського району.

9. Про погодження проєкту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіальної одиниці с. Гаврилівка Теофіпольського району Хмельницької області.

10. Про погодження проєкту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно - територіальної одиниці с. Підліски Теофіпольського району Хмельницької області.

11. Про надання дозволу відділу освіти районної державної адміністрації на списання трактора ДТ-75.

12. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо зміни функціонального призначення частини нежитлового приміщення Теофіпольської центральної районної аптеки № 47.

13. Про внесення змін до рішення районної ради від 02 серпня 2019 року № 16-29/2019 "Про затвердження Переліку об'єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ Теофіпольського району, управління якими здійснює Теофіпольська районна рада Хмельницької області".

14. Про призначення на посаду директора комунальної установи "Центр професійного розвитку педагогічних працівників" Теофіпольської районної ради Хмельницької області.

15. Про затвердження Положення про спостережну раду комунального некомерційного підприємства "Теофіпольська центральна районна лікарня" Теофіпольської районної ради Хмельницької області та Порядку утворення спостережної ради закладу охорони здоров'я.

16. Про внесення змін до Програми розвитку та підтримки первинної медико-санітарної допомоги Теофіпольського району Хмельницької області на 2020 рік.

17. Про внесення змін до рішення районної ради від 13 грудня 2019 року № 6-31/2019 "Про фінансовий план комунального некомерційного підприємства "Теофіпольський центр первинної медико - санітарної допомоги" Теофіпольської районної ради Хмельницької області на 2020 рік".

18. Про надання дозволу на передачу  комунального майна у тимчасове безоплатне користування.

19. Різне.

За підсумками проведення сесії районної ради прийнято виважені рішення, які сприятимуть подальшому розвитку Теофіпольського району.

 

 

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/6806 | Переглядів: 338Дата публікації: 13:25 09.10.2020
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації