«Героям Слава!»
«Героям Слава!»

Поділитися новиною:

«Героям Слава!»

На виконання листа Офісу Президента України від 08.10.2020 №04-01/2213, 13 жовтня, напередодні Дня захисників України та Покрови Пресвятої Богородиці, військовий комісар Теофіпольського районного військового комісаріату Василь Кубін спільно з начальником відділення забезпечення Теофіпольського районного військового комісаріату Ігорем Таранчуком і представником адміністрації поклали квіти до пам’ятника командира відділення 14-ої окремої механізованої бригади ЗСУ, мешканця с.Рідка Дмитра Загороднього.

Дмитро народився у селі Рідка Теофіпольського району. У 2011-2014 роках працював на посаді дільничного інспектора міліції місцевого відділку. З початком АТО пішов служити до Збройних Сил України. Був командиром відділення 14-ої окремої механізованої бригади ЗСУ. 29 липня 2015 року Дмитро Загородній, виконуючи службовий обов'язок, під час розмінування підірвався на встановленому бойовиками вибуховому пристрої поблизу смт.Талаківка, а 30 липня від отриманих поранень помер у лікарні Маріуполя. Йому було всього 26… Він віддав найдорожче - своє життя, захищаючи незалежність нашої країни на Сході. У 2016 році в його рідному селі Рідка висадили «Дімин сад», про який так міряв Воїн Герой за життя і не встиг її здійснити. Присутні вшанували пам'ять загиблого учасника АТО хвилиною мовчання та поклали квіти до його могили.

В усіх храмах району, 14 жовтня, служитимуть панахиди за загиблими захисниками нашої держави.

14 жовтня 2020 року в Україні відзначатиметься День захисника України, встановлений Указом Президента України від 14.10.12014 №806. Цей день передусім є нагодою згадати звитяги попередніх поколінь, представники яких своїм героїзмом і жертовністю здобували та відстоювали свободу і незалежність України. Найкращі традиції захисників минулого успадкували бійці сучасних Збройних Сил України, які сьогодні мужньо захищають суверенітет України. Також 14 жовтня відзначається свято Покрови Пресвятої Богородиці, яке в Україні здавна ототожнювалося з покровителькою усіх захисників рідної землі , а також День Українського козацтва, встановлений Указом Президента України від 07.08.1999 №966.

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/6813 | Переглядів: 971Дата публікації: 15:25 13.10.2020
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації