Доповідь про роботу відділу «Теофіпольське бюро правової допомоги» Старокостянтинівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги за 9 місяців 2020 року
Доповідь

про роботу відділу «Теофіпольське бюро правової допомоги»

Старокостянтинівського місцевого центру з надання

безоплатної вторинної правової допомоги

 за 9 місяців 2020 року

Поділитися новиною:

Доповідь про роботу відділу «Теофіпольське бюро правової допомоги» Старокостянтинівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги за 9 місяців 2020 року

«Теофіпольське бюро» Старокостянтинівського місцевого центру з надання БВПД інформує

За 9 місяців 2020 року відділом зареєстровано 534 звернення осіб, які звернулися до Відділу за отримання безоплатної правової допомоги.  З них, звернувшись до Відділу «Теофіпольське бюро правової допомоги», 513 осіб, які отримали роз’яснення й усні консультації, 19 – письмові консультації, 6 особам складено заяви до органів влади та органів місцевого самоврядування.  Прийнято 20 письмових звернень про надання суб’єктам права безоплатної вторинної правової допомоги.

В результаті розгляду письмових звернень про надання БВПД місцевим центром прийнято 20 рішень про надання БВПД. На виконання вказаних рішень видано 27 наказів - штатним працівникам для складення процесуальних документів та представництва інтересів клієнтів у суді. По 3 зверненнях у наданні БВПД було відмовлено. На виконання наказів фахівцями здійснено 8 представництв інтересів клієнтів бюро в судових засіданнях.

Працівниками бюро підготовлено та подано до суду 11 позовних заяв. В роботі Відділу знаходяться 4 справи, з них 2 подані до суду. За звітний період фахівцями бюро завершено 31 справ.

Більшість звернень від клієнтів надійшло від жінок — 299 звернень, від чоловіків — 235 звернень.

До Відділу звернулись особи:  від 35 до 60 років — 290; від 18 до 35 років — 108; понад 60 років — 134; до 18 років — 2.  

З  початку 2020 року  посвідчено 1 довіреність на представництво інтересів клієнтів в суді.

Забезпечено інтеграцію первинної і вторинної правової допомоги на рівні територіальних громад в частині налагодження співпраці з органами місцевого самоврядування та місцевими органами виконавчої влади з питань надання безоплатної правової допомоги.

Задля поширення інформації про функції Бюро, порядок отримання безоплатної первинної і вторинної правової допомоги, доступу до електронних сервісів Міністерства юстиції України працівники Відділу взяли участь у 17 виїзних прийомах громадян, які проходили переважно на базі сільських рад Теофіпольського району та у 26 дистанційних пунктах консультування громадян організованих на базі державних організацій соціальних – партнерів Бюро.

Відвідування одиноких осіб похилого віку, осіб з обмеженими можливостями не здійснювалися.

Упродовж звітного періоду працівниками Відділу проведено 45 правопросвітницьких заходів. Крім того, організовано 32 зустрічі з керівниками ОМС та ОВВ.

Упродовж  звітного періоду не надавався доступ до електронних сервісів Міністерства юстиції.

Працівниками Відділу підготовлено 24 публікацій в ЗМІ, що включає підготовлені фахівцями Відділу консультаційні матеріали з найпоширеніших правових питань клієнтів та інформації з фото-фіксацією  про зустрічі з керівниками ОМС, ОВВ, виїзні прийоми громадян, проведені дистанційні консультаційні пункти громадян. Публікації здійснювалися на офіційному сайті Теофіпольської районної державної адміністрації в стрічці «Новини» та на сторінках районної газети «Життя Теофіпольщини».

За звітний період працівниками Відділу підготовлено 2 методичні рекомендації щодо  питання з яким  звертаються особи до Бюро, а саме : «Медичні рекомендації з питань доступу до системи безоплатної правової допомоги», «Реалізація права на безоплатне отримання земельної ділянки».

Працівниками бюро укладено меморандум щодо налагодження партнерських відносин з надання безоплатної правової допомоги з Базалійським будинком-інтернатом для громадян похилого віку та інвалідів.

До 01 числа кожного місяця 2020 року до місцевого центру вчасно підготовлено та подано звіти про показники роботи відділу за поточний місяць.

Щоденно до 17.30 за встановленою гугл-формою здійснювався збір статистичних даних про надання безоплатної правової допомоги, зокрема, щодо кількості та категорій осіб, які звернулись по таку допомогу, категорій питань, які було передано до відділу персоналу, інформаційної та матеріальної інфраструктури місцевого центру для їх подальшого узагальнення.

 

 

Заступник начальника відділу                                                                                                                              М.Майдан

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/6816 | Переглядів: 360Дата публікації: 17:08 13.10.2020
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації