Відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини
Відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини

Поділитися новиною:

Відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини

Сьогодні, під головуванням голови районної державної адміністрації Олени Ковцун відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини при райдержадміністрації

На порядок денний засідання було винесено питання: про надання висновку щодо доцільності позбавлення батьківських прав; про надання дозволу на відчуження земельної ділянки яка розташовані за межами населених пунктів сільської ради; про надання дозволу органу опіки і піклування на перебування дітей під час осінніх канікул в Ямпільській спеціальній школі. З цих питань доповіла Оксана Федорчук – начальник служби у справах дітей райдержадміністрації.

Підготовлені матеріали детально вивчені працівниками служби у справах дітей райдержадміністрації, надані всі необхідні, згідно чинного законодавства, документи для їх розгляду, заслухані всі члени комісії.

Підсумувавши кожне питання, членами комісії прийняті компетентні та виважені рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/6822 | Переглядів: 466Дата публікації: 10:19 16.10.2020
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації