Профілактичний рейд «Діти вулиці», «Вокзал»
Профілактичний рейд «Діти вулиці», «Вокзал»

Поділитися новиною:

Профілактичний рейд «Діти вулиці», «Вокзал»

Служба у справах дітей райдержадміністрації інформує

З метою створення належних умов для забезпечення реалізації права кожної дитини на виховання в сім'ї, підтримки сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, та захисту прав дітей у таких сім'ях, запобігання їх бездоглядності і безпритульності, правопорушенням серед неповнолітніх службою у справах дітей районної державної адміністрації спільно з працівниками Теофіпольського відділення поліції Красилівського ВП ГУНП в Хмельницькій області 28 жовтня 2020 року було проведено профілактичний рейд «Діти  вулиці»,  «Вокзал»  на території Кунчанської, Новоставецької та Святецької сільських рад.

За результатами складено акти обстеження умов проживання дітей, з батьками проведено роз'яснювально-профілактичні бесіди щодо належного виконання ними батьківських обов'язків, ініційовано притягнення двох осіб до адміністративної відповідальності за ст. 184 КУпАП.

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/6840 | Переглядів: 549Дата публікації: 14:17 28.10.2020
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації