Конкурс наукових фотографій
Конкурс наукових фотографій

Поділитися новиною:

Конкурс наукових фотографій

Конкурс наукових фотографій — це фотоконкурс, що проводиться цього року з 1 по 30 листопада 2020 року. Мета — зібрати фотографії, що документують світ науки: зображення, що показують об'єкти та ефекти досліджень, вчених під час роботи чи їхнє дослідницьке обладнання.

Культура не може існувати без науки. Недостатньо лише говорити про науку — треба її показувати. Ми створили цей конкурс, щоб показувати наукові знання на сторінках Вікіпедії наочно.

Конкурс наукових фотографій — це фотоконкурс, що проводиться цього року з 1 по 30 листопада 2020 року. Мета — зібрати фотографії, що документують світ науки: зображення, що показують об'єкти та ефекти досліджень, вчених під час роботи чи їхнє дослідницьке обладнання. Конкурс організовує Громадська організація Вікімедіа Україна — некомерційна організація, яка займається популяризацією Вікіпедії та її сестринських проєктів в України, а також сприяє розвитку їхніх спільнот. Вперше такий конкурс відбувся восени 2015 року.

Цей конкурс прийшов до Вікіпедії, тому що Вікіпедія — це активне середовище, спрямоване на накопичення та розповсюдження знань, які є вільними та доступними для всіх. Такі засади роблять Вікіпедію гарною платформою для публікації наукових фотографій. Відкритий доступ, зацікавленість спільноти та користувачів Вікіпедії в інформації та загальна надійність — це лише деякі з рис вільної енциклопедії, які роблять її привабливим середовищем задля популяризації науки загалом та наукових зображень зокрема. Визначною особливістю Вікіпедії є її здатність розповсюджувати знання, а наукові фотографії оцінюються як насичений носій інформації, що робить співпрацю між спільнотою Вікіпедії та науковими фотографами вигідною для обох сторін. Конкурс наукових фотографій — це поштовх для формування стійких взаємовідносин між ними.

Зареєструватися та взяти участь можна за посиланням: https://commons.wikimedia.org/?curid=95094101

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/6854 | Переглядів: 284Дата публікації: 10:44 03.11.2020
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації