Послугами Хмельницької обласної служби зайнятості скористалися 55,1 тис. громадян
Послугами Хмельницької обласної служби зайнятості скористалися 55,1 тис. громадян

Поділитися новиною:

Послугами Хмельницької обласної служби зайнятості скористалися 55,1 тис. громадян

З початку року 5,2 тис. роботодавців поінформували обласну службу зайнятості про потребу у кваліфікованих працівниках. У базі даних налічувалось 25,9 тис. вакансій. Середній розмір оплати праці становив 6067,1 грн.

З початку року 5,2 тис. роботодавців поінформували обласну службу зайнятості про потребу у кваліфікованих працівниках. У базі даних налічувалось 25,9 тис. вакансій. Середній розмір оплати праці становив 6067,1  грн.

«Аналізуючи ринок праці, сьогодні зберігається потреба у робітничих спеціальностях. Більше 60% вакансій – професії сфери торгівлі та послуг, переробної промисловості, транспорту. Окрім того, затребувані менеджери (управителі) в усіх сферах економічної діяльності, бухгалтери, економісти та інженери з досвідом роботи, лікарі», – наголошує директор Хмельницького обласного центру зайнятості Сергій Черешня.

Основні показники діяльності обласної служби зайнятості у січні-жовтні:

 ➡ 17,4 тис. осіб отримали роботу, в тому числі 12,6 тис. – зареєстрованих безробітних;

➡ 3,1 тис. – брали участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру;

➡ 3,1 тис. – проходили професійне навчання;

➡ видано 7 ваучерів для підвищення конкурентоспроможності особам старше 45 років.

Станом на 1 листопада 2020 року кількість зареєстрованих безробітних становила 13 тис. осіб, в тому числі 432 військовослужбовців – учасників АТО (ООС), 47 осіб з числа внутрішньо переміщених. Актуальними були 1,9 тис. вакансій, на одну вакансію претендували 7 безробітних.

Пам’ятайте! Гарантією забезпечення конституційних прав усіх учасників ринку праці є лише легальне працевлаштування, а за порушення законодавства про працю передбачена сувора відповідальність.

 

 

 

Хмельницький обласний центр зайнятості

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/6872 | Переглядів: 337Дата публікації: 14:33 10.11.2020
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації