Соціальна робота з сім’ями в складних життєвих обставинах
Соціальна робота з сім’ями в складних життєвих обставинах

Поділитися новиною:

Соціальна робота з сім’ями в складних життєвих обставинах

Теофіпольський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді інформує

Теофіпольський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді є спеціальним закладом, що проводить на території району соціальну роботу з сім’ями, дітьми та молоддю, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги.   

Основними напрямками роботи Центру є: надання соціальних, психологічних, юридичних, інформаційних послуг. 

Центр здійснює контроль за цільовим використанням державної допомоги при народженні дитини, допомоги на дітей одиноким матерям та створенням належних умов для повноцінного утримання та виховання дітей. Та трапляються випадки, коли жінки, які опинились в складних життєвих ситуаціях не в змозі самостійно зібрати необхідні довідки для отримання відповідних виплат. Завдяки злагодженій співпраці центру соціальних служб, пологового відділення ЦРЛ, сільських рад, управління соціального захисту населення  досягається позитивний результат – надається комплекс соціальних послуг.

Так, 16 листопада 2020 року, працівники Центру відвідали особу з числа дітей, позбавлених батьківського піклування, одиноку матір, яка знаходилась в пологовому відділенні ЦРЛ, посприяли їй в отриманні свідоцтва про народження дитини, надали гуманітарну допомогу для новонародженого та в зібранні документів на виплату державної допомоги при народженні дитини, допомоги на дітей одиноким матерям.

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/6887 | Переглядів: 433Дата публікації: 15:30 17.11.2020
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації