Проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини
Проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини

Поділитися новиною:

Проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини

Під головуванням заступника голови районної державної адміністрації Володимира Чавелюка відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини

На порядок денний засідання було винесено питання: про надання дозволу на вчинення правочину, а саме дарування ¼ частки житлового будинку онуці; про надання дозволу на вчинення правочину, а саме продаж ¼ частки квартири, яка належить неповнолітній дитині; про надання дозволу опіки і піклування на реєстрацію права власності земельної ділянки на малолітнього, яка розташована за межами населених пунктів Базалійської селищної ради; про надання дозволу органу опіки та піклування на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельних ділянок які розташовані за межами населених пунктів Святецької сільської ради на малолітніх.

У ході засідання було заслухано членів комісії, які брали активну участь у обговоренні, висловлюючи власну думку. Всі питання були попередньо детально вивчені та опрацьовані працівниками служби у справах дітей райдержадміністрації.

За результатами обговорення комісія прийняла компетентні та виважені рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/6893 | Переглядів: 427Дата публікації: 09:55 20.11.2020
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації