До Дня Гідності та Свободи
До Дня Гідності та Свободи

Поділитися новиною:

До Дня Гідності та Свободи

Сьогодні, напередодні Дня Гідності та Свободи, заступник голови районної державної адміністрації Володимир Чавелюк спільно з заступником начальника Теофіпольського відділення поліції Красилівського ВП ГУНП у Хмельницькій області Віктором Гончаровим поклали квіти до Пресвятої Богородиці (пам’ятного знаку всім захисникам суверенної, незалежної, Богом благословенної України) та вшанували хвилиною мовчання загиблих захисників України

День Гідності і Свободи відзначається щороку 21 листопада згідно з Указом Президента від 13 листопада 2014 року. Його встановлено на честь початку двох знаменних і доленосних подій у новітній українській історії: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року.

День Гідності та Свободи став своєрідним наступником Дня Свободи, що відзначався на честь Помаранчевої революції з 2005 по 2011 роки 22 листопада, але згодом був скасований.

Саме 21 листопада 2013 року розпочались перші протестні акції української громадськості у відповідь на рішення тодішньої влади щодо припинення курсу на євроінтеграцію та скасування процесу підготовки до підписання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.

2013 - рік, за який про Україну дізнались навіть у найвіддаленіших куточках світу. Річниця гордості, гідності та честі. Річниця Революції Гідності. Ця революція змінила українців назавжди, ми продемонстрували світові свою силу і волю, наш гімн, наш прапор – знають всюди. А нашу Небесну Сотню оплакують мільйони по всьому світу. Тож, наш священний обов’язок тепер – дати зрозуміти кожному – навіть найменша краплина крові була немарно.

Слава Україні!

Вічна пам’ять героям, що полягли в боротьбі за Україну!

Герої не вмирають!

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/6895 | Переглядів: 530Дата публікації: 14:52 20.11.2020
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації