Привітання голови адміністрації Олени Ковцун з Днем Гідності та Свободи
Привітання голови адміністрації Олени Ковцун з Днем Гідності та Свободи

Поділитися новиною:

Привітання голови адміністрації Олени Ковцун з Днем Гідності та Свободи

Шановні жителі району! Сьогодні, 21 листопада вся Україна відзначає День Гідності та Свободи на честь двох видатних подій в історії нашої країни: Помаранчевої революції (2004 року) і Революції Гідності (2013 року).

Сьогодні ми відзначаємо День Гідності та Свободи, встановлений Указом Президента України на знак вшанування патріотизму та мужності громадян, які стали на захист демократичних цінностей і європейського вибору нашого народу.

В цей день низько вклонімось Героям Небесної Сотні, які пішли у вічність заради нашого з Вами майбутнього, бійцям, що продовжують героїчно захищати незалежність та територіальну цілісність України. Їх подвиг є неоціненним для України. А нашим громадянським обов’язком є спільна праця, спрямована на розвиток і зміцнення рідної держави, на добробут і розквіт духовності нашого народу.

Щиро бажаю Вам, дорогі краяни, мирного неба над головою, міцного здоров’я, добра, злагоди і глибокої віри у гідне майбутнє рідного краю та України.

Слава Україні! Слава її Героям!

Хай береже нас усіх Господь!

 

З повагою,

Голова районної державної адміністрації                                                                                Олена КОВЦУН

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/6897 | Переглядів: 318Дата публікації: 07:16 21.11.2020
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації