Теофіпольське відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області рекомендує роботодавцям подавати заяви на оплату лікарняних дистанційно
Теофіпольське відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області рекомендує роботодавцям подавати заяви на оплату лікарняних дистанційно

Поділитися новиною:

Теофіпольське відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області рекомендує роботодавцям подавати заяви на оплату лікарняних дистанційно

З метою протидії поширенню коронавірусної інфекції та вжиття заходів щодо упередження розповсюдження COVID-19 Теофіпольське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області рекомендує страхувальникам (роботодавцям) на час карантину надавати перевагу дистанційній формі подачі документів до Фонду соціального страхування України.

Для зручності страхувальників, з метою спрощення й оптимізації взаємодії роботодавців із робочими органами виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України та їх відділеннями, прискорення процесу фінансування матеріального забезпечення, страхувальники мають змогу подавати заяви-розрахунки, згідно яких призначаються окремі виплати та матеріальне забезпечення за рахунок коштів Фонду соціального страхування України, а також повідомлення про виплату допомоги в електронному вигляді.

Для подання до Фонду соціального страхування України електронних документів, зокрема, заяв-розрахунків на виплату допомог працівникам, страхувальники (роботодавці) мають укласти із відділенням робочого органу виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України відповідний договір. Клієнтське спеціалізоване програмне забезпечення для створення та подання електронних документів роботодавець обирає самостійно.

Наказом виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України від 26.08.2020 № 415-од зазначений примірний договір щодо подання електронних документів було затверджено у новій редакції. Внесені зміни приводять договір у відповідність до Закону України «Про електронні довірчі послуги».

Договори про подання електронних документів до Фонду соціального страхування України, укладені в попередні періоди, є чинними і не потребують переоформлення.

Дія договору поширюється на заяву-розрахунок та повідомлення про виплату коштів застрахованим особам за формами згідно із Порядком фінансування страхувальників для надання матеріального забезпечення застрахованим особам у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та окремих виплат потерпілим на виробництві за рахунок коштів Фонду соціального страхування України, затвердженим постановою правління Фонду соціального страхування України від 19.07.2018 № 12.

Подання електронних документів надає страхувальнику право не подавати їх на паперових носіях. У разі подання документа в електронному вигляді із застосуванням електронного цифрового підпису, роздрукована заява-розрахунок разом із наданими застрахованими особами документами, на підставі яких призначались окремі виплати та матеріальне забезпечення, зберігається у страхувальника.

Нагадаємо, фінансування матеріального забезпечення, у тому числі допомоги по тимчасовій втраті працездатності (оплата за лікарняними, зокрема, і по ізоляції від COVID-19), допомоги по вагітності та пологах, здійснюється Фондом соціального страхування України на підставі прийнятої від роботодавця заяви-розрахунку.

Детальну  інформацію можна отримати за телефонами Теофіпольського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області: (03844) 3-12-16; (03841) 2-00-01.

 

Ірина Стецюк, начальник Теофіпольського відділення управління

виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України

в Хмельницькій області                                                                                                                                      

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/6902 | Переглядів: 329Дата публікації: 14:23 24.11.2020
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації