Привітання голови адміністрації Олени Ковцун з Днем місцевого самоврядування
Привітання голови адміністрації Олени Ковцун з Днем місцевого самоврядування

Поділитися новиною:

Привітання голови адміністрації Олени Ковцун з Днем місцевого самоврядування

Шановні працівники та ветерани органів місцевого самоврядування, депутати! Щиро вітаю вас зі святом – Днем місцевого самоврядування!

Самоврядні органи в місцевому суспільстві є важливим інститутом реального народовладдя та засобом реалізації інтересів територіальної громади. Саме органи місцевого самоврядування забезпечують участь людей у розв’язанні життєво-важливих проблем, налагоджують зв’язки між громадянами, створюють умови для реалізації суспільних інтересів.

На вас покладена велика відповідальність як за соціально-економічний стан територіальних громад, так за благополуччя їх жителів, за створення комфортних умов для проживання мешканців сіл та селищ.

Нехай розуміння і підтримка вашої громади завжди надають Вам впевненості долати перешкоди і досягати бажаних результатів навіть у найскладніших ситуаціях.

Бажаю усім працівникам та ветеранам органів місцевого самоврядування, депутатам та вашим сім’ям міцного здоров’я, родинного щастя, благополуччя, добра і достатку.

З повагою,

голова адміністрації                                                                                        Олена КОВЦУН

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/6923 | Переглядів: 382Дата публікації: 08:15 07.12.2020
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації