Порядок оформлення ID-картки в умовах карантину
Порядок оформлення ID-картки в умовах карантину

Поділитися новиною:

Порядок оформлення ID-картки в умовах карантину

Паспорт громадянина України у формі ID-картки - є повноцінним та самодостатнім документом, який посвідчує особу і підтверджує громадянство України.

Сучасний паспорт нового зразка оформлюється  в  разі:

- досягненні особою 14-ти річного віку (вперше);

- втрати, викрадення або зіпсуття паспорта-книжечки зразка 1994 року;

- оформлення паспорта в зв’язку із несвоєчасним вклеюванням фотокартки по досягненні 25- та 45- ти річного віку до паспорта «старого» зразка;

- зміні персональних даних (прізвища, імені та ін);

- закінченні терміну дії документа.

Подати заяву на оформлення такого документа громадяни можуть у Теофіпольському районному секторі УДМС області, що знаходиться за адресою: вул. Небесної Сотні, 42, контактний телефон: (03844) 3-17-43.

Вартість оформлення  біометричного паспортного документа становить:

- 345 грн - протягом 20 робочих днів;

- 471 грн- протягом 10 робочих днів.

* у разі обміну замість втраченого чи пошкодженого паспорта сплачується держмито у розмірі 34 грн. (два неоподаткованих мінімуми доходів громадян).

Звертаємо увагу громадян, що на період дії КАРАНТИННИХ ЗАХОДІВ отримати паспорт громадянина України у формі ID-картки – вперше,  у разі закінчення терміну дії, втрати, при обміні паспорта «старого зразка» на ID-картку за бажанням або ж вклеїти фото до паспортної книжечки можна у будь-якому підрозділі Міграційної служби області незалежно від реєстрації місця проживання.

Детальну інформацію щодо процедури оформлення паспорта громадянина України у формі картки можна дізнатись на офіційному сайті ДМС України за посиланням:https://dmsu.gov.ua/poslugi/pasport-gromadyanina-ukrajni.html або ж за телефоном «гарячої лінії» Управління: (0382) 65-03-06 та (093) 273-85-10.

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/6937 | Переглядів: 415Дата публікації: 14:57 11.12.2020
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації