Сергій Гамалій взяв участь у засіданні сесії обласної ради
Сергій Гамалій взяв участь у засіданні сесії обласної ради

Поділитися новиною:

Сергій Гамалій взяв участь у засіданні сесії обласної ради

Сьогодні голова облдержадміністрації Сергій Гамалій взяв участь у другому засіданні першої сесії обласної ради. Головувала на засіданні очільниця обласної ради Віолета Лабазюк.

У ході засідання депутати сформували профільні комісії облради, у складі яких працюватимуть депутати протягом восьмого скликання. Загалом створено 8 постійних комісій: з питань правової політики, регламенту, депутатської діяльності та етики, свободи слова та комунікацій;  з питань бюджету та фінансів; з питань економічного розвитку, промисловості, підприємництва, енергетики, транспорту та зв’язку; з питань будівництва, житлово-комунального господарства, інвестиційної політики, природокористування та екології; з питань сільського господарства, продовольства та земельних відносин; з питань охорони здоров’я та соціальної політики, освіти, науки, культури, релігії, молоді та спорту; з питань управління комунальною власністю та приватизації та з питань регіонального розвитку, міжнародного та міжмуніципального співробітництва, місцевого самоврядування та децентралізації.

Також було оголошено про створення семи депутатських фракцій політичних партій «Європейська солідарність», «Команда Симчишина», «За майбутнє», «За конкретні справи», «Радикальна партія Олега Ляшка»,  «Слуга народу» та  «Батьківщина».

Окрім того депутати обговорили та затвердили Регламент обласної ради. Цим документом визначаються  основні механізми діяльності органу та його виконавчого комітету, порядок підготовки та проведення сесій, прийняття рішень, роботи депутатських комісій, тощо.

   Джерело: https://www.adm-km.gov.ua/?p=86441

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/6942 | Переглядів: 304Дата публікації: 17:24 14.12.2020
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації