Колегія районної державної адміністрації
Колегія районної державної адміністрації

Поділитися новиною:

Колегія районної державної адміністрації

Голова адміністрації Олена Ковцун провела засідання колегії райдержадміністрації за участю її членів.

На порядку денному засідання колегії розглянуто питання: про стан дотримання свободи слова в районі; про стан розроблення та оновлення містобудівної документації на території Теофіпольського району; про додержання мінімальних гарантій в оплаті праці і підвищення її рівня та легалізація тіньової зайнятості в районі.

Завідувач сектору житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, інфраструктури та енергетики Валентина Жилюк, повідомила, що станом на 22 грудня 2020 року роботи з оновлення містобудівної документації розпочато по всіх населених пунктах району та частково завершено по деяких населених пунктах. Роботи з розроблення генеральних планів планується завершити у 2021 році.

Начальник управління соціального захисту населення Наталія Лебідь доповіла про додержання мінімальних гарантій в оплаті праці і підвищення її рівня та легалізації тіньової зайнятості в районі. Зокрема, повідомила про рівень середньої заробітної плати штатних працівників району, про найвищий рівень середньої заробітної плати за листопад 2020 року у розрізі галузей. Зазначила, що в районі постійно здійснюється підготовка матеріалів та пропозицій до проведення засідань тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат ( з початку року проведено 4 спільних засідання).

Загалом протягом поточного періоду 2020 року проведено 73 зустрічей, на яких заслухано 130 керівників підприємств та організацій та 80 фізичних осіб підприємців.

Протягом року питання легалізації трудових відносин висвітлювалося засобами масової інформації у 89 матеріалах (статті у районній газети та на веб-сайті) та проведено 87 заходів (семінари, наради, «круглі столи»).

З початку 2020 року у Теофіпольському районі, в рамках проведених заходів, створено  343 нових робочих місця для найманих працівників у юридичних осіб та 129 нових робочих місць для суб’єктів підприємницької діяльності.

За результатами розгляду та обговорення питань порядку денного члени колегії підтримали проекти розпорядження.

 

 

 

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/6968 | Переглядів: 2641Дата публікації: 10:00 24.12.2020
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації